Do Nového roku přicházím s drobnou změnou tohoto webu, kterou jsem realizoval o dovolené mezi svátky. Po vizuální stránce jsem zabrousil do moderních stínů a zakulacených rohů :-). Co se potom týče ostatních funkcí stránek, hodně jsem si zjednodušil přidávání nových příspěvků za pomoci zhotovené primitivní administrace pomocí PHP, neboť zadávání ručně do samotného kódu je opravdu otročina. K zautomatizování došlo i při vkládání komentářů a knihy návštěv.

Sýkořice by night.

Sýkořice by night.

Jak už to tak bývá, něco jsem se zase přiučil a každopádně jsem rád že jsem web takto „splácal“ vlastně jen v textovém editoru a nemusím se držet žádné šablony. Stránky jsem zatím testoval na Opeře 10 a IE7 a 8. Při jakémkoliv problému zobrazení v různých prohlížečích a jejich verzí, budu rád za informace napsané do komentářů pod článkem.
Hodně věcí hodlám ještě doladit, teď mě ale na počítači čeká přechod na Windows 7, které jsem dnes zakoupil. Sedmičky si pořizuji hlavně kvůli nekorektní funkci správy barev ve vistách, což mě trápí už dlouho.